Cevapla 
 
Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yeni Mezunlar ve Üniversite Öğrencileri için Yurt dışı eğitimleri
Mesaj: #1
Yurtdışına, dil öğrenmek için giden üniversite öğrencileri ya da yeni mezunlar, yabancı bir ülkede, farklı bir kültürle karşılaştıklarında hayata bakış açılarını yenileyerek, geleceğe güvenle bakan bireyler haline geliyorlar. Akademik kariyerlerini yabancı dil bilgisiyle tamamlayan öğrenciler ve yeni mezunlar iş hayatına böylece kendilerini hazır hissediyorlar. Bunun yanında, iş hayatına başlayacak olan adaylar arasında yurtdışı dil öğrenim tecrübesiyle ayrılan öğrenciler, yarattıkları bu katma değer ile iş dünyası açısından birinci tercihler arasında yer alıyorlar.


Yeni bir işe başlamadan önce daha donanımlı olmak, donanımlarını en kısa sürede tamamlayıp bir an önce iş hayatına atılarak planladıkları kariyerlerinde ilerleyebilmek için BETA Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı’na başvuranlar, BETA tarafından hedeflenen meslek için gerekli olan yabancı dil programlarına yönlendiriliyor. Günümüzün en geçerli dili İngilizce olduğundan en yoğun yönlendirmeler, donanımlı İngilizce kursları ve İş İngilizcesi kursları olarak öne çıkıyor. Dil sorunu olmayanlar için ise en doğru Yüksek Lisans programları belirleniyor.


Kariyer hedefi, büyük, uluslararası ve kurumsal şirketlerde çalışmak olan, gençlerin tercihi daha çok Avustralya doğrultusunda ortaya çıkıyor. Ülkemize daha uzak olmasına karşın, yaşam masraflarının daha az maliyetli olması, iklim şartlarının daha yaşanabilir olması,vize uygulamaları konusunda daha esnek olması ve öğrencilerin yasal olarak daha uzun süreli çalışmalarına izin verilmesi, Avustralya’nın diğer ülkelerden bir adım öne geçmesini sağlıyor ve talep her geçen gün daha da artıyor.


Bunun yanı sıra Master programlarının da bir o kadar gerekli ve insanları iş hayatında diğer rakiplerinden bir adım öne çıkaran bir etken olması, yeni mezunları İngiltere’ye yönlendiriyor. Her ne kadar daha pahalı bir ülke olsa da, hem eğitim kurumlarının dünyaca bilinen repütasyonları, hem de ABD, Kanada ve Avustralya’da 2 yıl süren Master programlarına karşı bu eğitimin İngiltere’de 1 yıl sürmesi, İngiltere’deki Master programlarını daha popüler kılıyor.


Genel olarak, İngiltere’de öğrencilere verilen haftada 10 saat ve Avustralya’da 20 saatlik çalışma izni de, eğitim süreleri boyunca, iş hayatına atılmadan önce, yurtdışında uluslararası bir iş deneyimi edinmeyi sağlıyor. Bu sayede iş dünyasına atılmadan önce katılımcıların özgüvenleri artıyor ve elde ettikleri deneyimleri avantaja çevirebiliyorlar.


BETA YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI HAKKINDA

BETA, her ihtiyaca ve her bütçeye uygun, kaliteli yurtdışı eğitim programları ile, hizmet odaklı, doğru ve profesyonel Yurtdışı Eğitim Danışmanlığını sunuyor. Dünyanın en önemli dil okullarının, üniversitelerinin ve kolejlerinin Türkiye temsilcisi BETA, öğrencilere, profesyonellere ve kurumlara, yurtdışındaki eğitim ihtiyaçları ile ilgili en uygun seçenekleri belirliyor. Gelişim sürecinde güncelliğin önemini vurgulayan BETA, yurtdışı eğitim sistemlerinde, yükselen trendleri ve yenilikleri de yakından takip ediyor.


BETA’nın Farklılıkları ve Neden BETA…

BETA’yı diğerlerinden ayıran en önemli fark, “Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı” Londra merkezli yönetimi olan bir kurum olması. Bunun ayrıcalığı ise, Türkiye’de başlayan danışmanlık hizmetinin, eğitim veya ziyaret boyunca, İngiltere'de de devam etmesi. Her ihtiyaç anında, yakından ilgilenen, profesyonel bir desteğin ve ekibin, anında yanınızda olması BETA’nın yaşattığı ayrıcalıklardan. Eğitim noktalarını katılım öncesi, incelikle araştıran BETA, merak edilen tüm ayrıntıları sunuyor. Eğitim formasyon programları, master eğitimleri, özel gelişim programları ya da sadece dil öğrenimi için dünyanın neresinde olmak istiyorsanız, BETA size en uygun ve en doğru planlama ile yanıt veriyor.
Kadro Deneyimi…


1. Daha önce yurtdışında bulunmuş, uzun süre yaşamış ve hala yaşamakta olan,

2. İlgili ülke hakkında detaylı bilgi sahibi,

3. Temsilciliğini yaptığı okulları sürekli ziyaret ederek, kontrol eden,

4. Bilgi verdiği ülkede eğitim almış, uzman bir kadro BETA’da sizi karşılıyor. Danışmanların, aynı deneyimleri daha önce kendilerinin yaşamış olmaları, katılımcılara verilen desteğin eksiksiz ve tam yerine getirilmesinin formülü.
BETA

Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

0216 349 49 56 – www.betaedu.com

İstanbul Ofisi: Söğütlüçeşme Cad. Rasime Uzlar İş Merkezi, No: 88/4 34714 Kadıköy, İstanbul

Londra Ofisi: 291 Cricklewood Lane, NW2 2JL, London, UK

Boston Ofisi: 89 Glenville Ave. Boston, MA – USA 02134
BETA YURTDISI EGITI&.jpgBETA YURTDISI EGITI&.jpgBETA YURTDISI EGITI&.jpgBETA YURTDISI EGITI&.jpgBETA YURTDISI EGITI&.jpg İlginizi Çekebilecek Diğer Konular:
Ingiltere

Isviçre’de Eğitim

Yurt disinda Egitim alanlarin Sorunları...

Amerika'da Ücretli Staj

yurtdisinda yasamak ve okumak

yurdisidan öss sinavina girmek istiyorum yardimci olabilir misiniz????

NewYork Universiteleri ve Kolejleri

Work And Travel'a POSEİDON farkı ile varmısınız???

Almanya

Avusturyada Eğitim Viyana Üniversiteleri Bilgilendirme

ben eğitiyorum...çok mutluyum...
İmages
Web Sayfasını Ziyeret Edin Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
|
Cevapla 


Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Profesyoneller için yurt dışında ayrıcalıklı eğitim seçenekleri egitiyorum 1 739 01-31-2011 06:16 PM
Son Mesaj: egitiyorum
  Yurt Dışı Yaz Okulları ve Dil Eğitimlerinde “2017 Trendleri”… egitiyorum 1 674 01-31-2011 06:16 PM
Son Mesaj: egitiyorum
  2 yıllık üniversite mezunlarına müjde !!!!bulgaristan üniversitelerinden geldi!!! egitiyorum 1 1,042 01-31-2011 06:16 PM
Son Mesaj: egitiyorum
  Yurtdışı Üniversite ve Dil Okulları Fuarı egitiyorum 1 718 01-31-2011 06:16 PM
Son Mesaj: egitiyorum
  öss - dgs sartı aranmadan bulgarıstanda unıversıte egıtımı bılgılendırme egitiyorum 1 698 01-31-2011 06:15 PM
Son Mesaj: egitiyorum

Forum'a Git:


Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir