Cevapla 
 
Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rusça'yı Türkiye'den daha ucuza BELARUS'ta öğrenin!!!
Mesaj: #1
NEDEN RUSÇA ?


Rus Dili, yüze yakın millet tarafından çok geniş bir coğrafya üzerinde konuşulmakta olan ve son yıllarda ülkemizde de son derece önem kazanmış bir dildir.


Son dönemde Rusya,Eski Doğu Bloku ve Orta Asya ülkeleriyle süratle artan ticari, kültürel, ekonomik ve turizme dayalı ilişkilerimiz ile ülkemizde bir çok alanda Rusça bilen kalifiye veya kalifiye edilecek insan kaynağına ihtiyaç duyulmaktadır.


Günümüzde özellikle turizm sektöründe oteller ve seyahat acenteleri Rusça bilen personel konusunda sıkıntı yaşamaktadırlar. Dolayısıyla başta turizm sektörü olmak üzere pek çok sektörde Rusça bilen kişiler çok kolay iş bulabilmektedir.NEDEN BELARUS ?


GÜVENLİ, EKONOMİK , KALİTELİ ve YERİNDE EĞİTİM...


Belarus, 10 milyona yakın nüfusuyla küçük, güvenli ve güzel bir ülkedir. Bununla birlikte Rusça Dil Kursu için gidilen diğer ülkeler hem coğrafi özellikleri hem iç yapıları bakımından kendi içlerinde ayrı birer kozmopolit dünyalardır ve yabancılar için hepinizin tahmin ettiği bazı riskler taşımaktadır. Dil öğrenmek amacıyla gidilecek ülkenin sakin, güvenli ve huzurlu bir atmosferinin olması basit ama son derece önemli bir konudur.


Konumuz eğitim bile olsa belirli maliyet hesapları yapmak, hem kendi bütçemize hem de ailemizin bütçesine uygun seçeneklerden faydalanmak amacındaysak Belarus bu konuda en ideal ülkedir. Bu bağlamda Belarus’ ta dünyanın en iyi 500 üniversitesi arasına girmiş okullarımızda Rusya ve Ukrayna'ya göre çok daha ekonomik şartlarda eğitim almak mümkündür.Belarus' ta Rusça öğrenmek Ukrayna ve Rusya' ya oranla çok çeşitli ve önemli avantajlar sağlamaktadır.


Özellikle Ukrayna'da son dönemlerde milliyetçilik eğiliminin artmasıyla kendi lisanları olan Ukrayna'ca resmi dil ilan edilmiş ve birçok eğitim kurumu (üniversiteler de dahil olmak üzere), eğitim dillerini Rusça' dan Ukraynaca' ya çevirmek zorunda kalmıştır ve halk kendi arasında da Ukraynaca konuşmaya özen göstermektedir. Oysa Belarus' un resmi dili Rusçadır ve halk çoğunlukla orijinal aksanla Rusça konuşmaktadır ki; bu da pratik açısından son derece avantajlıdır.


NEDEN GİZER TRAVEL&DANIŞMANLIK ?


Geleceğinizi bizimler kurun...


Konusunda deneyimli ve aracılık mantığıyla çalışmayan, Antalya ve Belarus-Minsk’ te resmi ofisleri olan ve eğitim konusunda ciddiyetin bilincinde, hizmet kalitesi yüksek bir işletmeyiz. Hizmet ve eğitim sektöründe güven duygusunun önemini kavramış bir işletme olarak önceliğimiz öğrencilerimizin ve ailelerinin huzur içinde bir eğitim süreci geçirmelerini sağlamaktır. Bu nedenle bütün altyapı çalışmaları tarafımızca titizlikle yapılmıştır. Belarus’ta resmi ofisi olan tek kurum olmanın verdiği avantajla sizlere en iyi ve güvenilir hizmeti verme konusunda iddialıyız.


Elbette ki; Belarus’ ta eğitim almak için gereken işlemleri kendiniz de yapabilirsiniz. Ancak, bireysel gelen başvurular hem uzun zaman almakta hem de kontenjan sıkıntısı nedeniyle genellikle olumsuz cevap alabilmektedir. Bu nedenle firmamızın kontenjanlarından faydalanmanız hem garantili hem de zahmetsiz olacaktır. Çünkü, yabancı bir ülkeye tek başınıza gitmenin zorlukları da üzerinizden alınmakta ve Belarus ofisimizdeki personelimizce tüm işlemleriniz takip edilmektedir.


Danışmanlık firmasına başvurarak eğitim için yurtdışına gitmeniz, doğrudan bir okul ile irtibata geçip gitmenize göre her zaman daha ekonomiktir. Danışmanlık firması ile gittiğinizde hiçbir zaman daha fazla ücret ödemezsiniz, aksine yurtdışındaki okullardan grup indirimi alındığı için genelde aynı eğitim için daha az ödersiniz.


İLETİŞİM


Telefon : (242) 244 22 36

(242) 244 26 20


Fax : (242) 244 34 90


Gsm : 0532 707 49 32

0541 244 26 20

0535 244 50 66


Adres : GİZER TRAVEL-DANISMANLIK Konyaltı Caddesi 20/C

Antalya/TÜRKİYE

E-Mail : info@minskdilkursu.com İlginizi Çekebilecek Diğer Konular:
University of Arts - Dil Okulu İçin Bilgi ve Tecrübeleriniz

Intuition Languages - Dil Okulu İçin Bilgi ve Tecrübeleriniz

Al Milano - Dil Okulu İçin Bilgi ve Tecrübeleriniz

European Centre - Dil Okulu İçin Bilgi ve Tecrübeleriniz

Sace - Dil Okulu İçin Bilgi ve Tecrübeleriniz

Benedict International Lan. School -Dil Okulu İçin Bilgi ve Tecrübeleriniz

LAL Group - Dil Okulu İçin Bilgi ve Tecrübeleriniz

OWLS -Dil Okulu İçin Bilgi ve Tecrübeleriniz

Yeni Zelanda'da İngilizce Dil Eğitimi ve Dilokulları İçin Bilgi ve...

Carl Duisberg Centern -Dil Okulu İçin Bilgi ve Tecrübeleriniz

ben eğitiyorum...çok mutluyum...
İmages
Web Sayfasını Ziyeret Edin Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
|
Cevapla 


Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  British Council Türkİye Ingilizce Öğretmenligi Eğİtİmİ / TESOL egitiyorum 1 669 01-31-2011 06:20 PM
Son Mesaj: egitiyorum
  belarusta rusca ve universite egitiyorum 1 543 01-31-2011 06:19 PM
Son Mesaj: egitiyorum
  Belarus veya Moldova' da 3 Aylık Rusça Dil Kursu Tavsiyesi egitiyorum 1 1,003 01-31-2011 06:19 PM
Son Mesaj: egitiyorum
  Rusya'da Rusça Dil Eğitimi ve Dilokulları İçin Bilgi ve Tecrü egitiyorum 1 409 01-31-2011 06:19 PM
Son Mesaj: egitiyorum

Forum'a Git:


Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir