Cevapla 
 
Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Avusturyada Eğitim Viyana Üniversiteleri Bilgilendirme
Mesaj: #1
Viyana üniversiteleri üniversite eğitiminin sadece bir diploma olmadığını , gelecekleri için prestijli ve tanınmış bir üniversitede eğitim almanın önemli olduğunu düşünen öğrenciler için mükemmel bir seçenek. Viyana Üniversiteleri öğrencilerine başarılı bir geleceğin kapılarını açıyor. Avusturya üniversite sisteminde tüm üniversiteler devlet sponsorluğunda olduğundan, üniversitelerin yıllık ücretleri sadece 750 Euro! Bu nedenle her yıl dünyanın pek çok ülkesinden binlerce öğrenci prestijli bir diploma ve ekonomik bir eğitim için Viyana Üniversiteleri için başvuru yapıyor. Dilerseniz siz de prestijli Viyana üniversitelerinde eğitim alabilir, geleceğiniz için mükemmel bir adım atabilirsiniz.

Avusturyada Üniversite Eğitimi Neden Çok Avantajlı ?

Avusturyada Prestijli Üniversite Diploması

Viyana üniversiteleri her yıl değişik ranking sıralamalarında hem dünya hem de Avrupa klasmanında dünyanın en iyi üniversiteleri arasında gösterilmektedir. Özellikle Viyana Üniversitesi dünya en iyi üniversiteler sıralamasında 70, Avrupa sıralamasında 9. sıradadır.Viyana üniversitelerinden alacak olduğunuz diplomalar dünyanın her yerinde tercih edilmenizi sağlar.

Avusturyada Üniversite eğitimi dünyanın en ekonomik eğitim fırsatlarından biridir.

Viyana üniversiteleri devlet tarafından desteklenmekte olup yıllık eğitim harçları sadece 750 Euro ‘dur. Yaşam giderleri bile hesaplandığında alacak olacağınız eğitimin maliyeti, Türkiye’de alacak olduğunuz eğitimden farklı bir maliyette olmayacaktır.

Avusturyada Avrupa Vizyonu ve Entellektüel Gelişim Avantajı

Viyana Avrupa’nın kültür başkentidir. Viyana ayrıca 2017 ve 2017 yıllarında dünyanın en yaşanılası şehri seçilmiş bir şehirdir. Üniversite eğitimi almak demek sadece kampüse gitmek değildir. Yaşadığınız şehir, arkadaşlarınız, kültürel aktiviteleriniz, seyahat çeşitliliği vb. birçok etken bireysel gelişiminizin yapı taşlarıdır. Viyana üniversitelerinde eğitim size gerçek bir üniversite eğitimi deneyimi yaşatır.
Viyana’da Yaşam ve Sosyal Giderler

Viyana’da yaşıyor ve eğitim alıyor olmanın maliyeti Türkiye’deki büyük şehirlerden hiç farklı değildir. Türkiye’de eğitim alırken ve yaşarken yaptığınız giderlerin aynıyla Avusturyada yaşayabilir ve eğitim alabilirsiniz.

Viyana Üniversiteleri’ne Ne zaman Başvuru Yapmalısınız?

Avusturyada üniversite eğitimi almak üzere yapacağınız başvurunuzu çok iyi planlamalısınız. Başvuru-kabul ve vize işlemleri, uzun ve zorlu bir süreçtir. Üniversite kabul işlemleri ve vize alma süreçi toplada 6-8 ay civarında sürmektedir. Geç yapılan başvurular çoğu zaman zorunlu olarak bir sonraki döneme kayıt zorunluluğuna neden olmaktadır. Viyana’da akademik sistem Türkiye’den farklı olarak, yaz ve kış dönemlerini birbirinden bağımsız akademik takvimler olarak tanımlar. Bu nedenle her iki akademik dönem için de başvuru yapabilmek mümkündür.

Avusturya üniversite kayıt işlemlerinize başlamak için, ÖSYM Yerleştirme belgenizin gelmesini ya da kazandığınız üniversiteye kayıt işlemlerinizin tamamlanmasını beklemeyin.

Haber Kaynak : http://www.egitimbulgaria.com/site/a...niversiteleri/ İlginizi Çekebilecek Diğer Konular:
Avusturyada Eğitim

Aifs öğrenci Değişim Programi

diploma denklik

Singapur da Eğitim????

Türk Egitimcilerin Hollanda Çıkartması

Vizeyi Kimler alabilir? Kimler alamaz? (detaylı bilgi buyrun) Vize...

Jean Monnet Bursiyerleri

Yurtdışında Kariyerinize Yeni Bir Yön verin

Green Card başvuralarına son katılma tarihi ne zaman?

salisbury (lutfen okuyun)

ben eğitiyorum...çok mutluyum...
İmages
Web Sayfasını Ziyeret Edin Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
|
Cevapla 


Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Bulgaristan üniversiteleri hakkında bilgiler!!!! egitiyorum 1 754 01-31-2011 06:16 PM
Son Mesaj: egitiyorum
  Eğitim kredisi egitiyorum 1 696 01-31-2011 06:15 PM
Son Mesaj: egitiyorum
  Bulgaristan Vizeleri Bilgilendirme egitiyorum 1 769 01-31-2011 06:15 PM
Son Mesaj: egitiyorum
  öss - dgs sartı aranmadan bulgarıstanda unıversıte egıtımı bılgılendırme egitiyorum 1 700 01-31-2011 06:15 PM
Son Mesaj: egitiyorum
  Ukraynada Eğitim Bilgilendirme egitiyorum 1 543 01-31-2011 06:15 PM
Son Mesaj: egitiyorum

Forum'a Git:


Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir